Bezpečné, spolehlivé, efektivní a ekologické bezkontaktní myčky v České Republice

PŘIPRAVUJEME

LITOVEL

Připravujeme pro Vás novou mycí linku v lokalite Litovel. Předpokládané získaní stavebního povolení je ke konci sprna, následně budou cca 2 měsíce probíhat stavební práce. Otevření nové mycí linky se tak plánuje na konec podzimu. Průběžně Vás budeme o této stavbě informovat.

STARÉ MĚSTO

Připravujeme pro Vás novou mycí linku v lokalite Staré Město u Uherského Hradiště. Předpokládané získaní stavebního povolení je polovina září, následně budou cca 2 měsíce probíhat stavební práce. Otevření nové mycí linky se tak plánuje ke konci roku 2015. Průběžně Vás budeme o této stavbě informovat.

NAŠE MYČKY

mapa auto myček
AKTUALITY
01
ZÁŘÍ
2015

HLEDÁME OBSLUHU pro mycí linky v Uničově a Hranicích

Práce na DPP. Nutnost blízkého místního bydliště nebo pobytu, technické znalosti a dovednosti vítány. Vhodné i pro starší zodpovědné osoby v důchodovém věku. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel.: 225 850 036 nebo na mail: info@autospanetwork.eu.

01
ZÁŘÍ
2015

HLEDÁME BRIGÁDNÍKY pro mycí linky v Uničově a Hranicích

DPP - práce v rozsahu 2 měsíců, cca 6 hodin denně dle dohody, zaškolení a pomoc zákazníkům na mycí lince, roznos letáků... V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel: 225 850 036 nebo na mail: info@autospanetwork.eu.

13
SRPEN
2015

NOVÉ VYSAVAČE V BENEŠOVĚ A HRANICÍCH

Na našich myčkách v Benešově a Hranicích můžete nyní využít naše moderní a výkonné vysavače, které jsme pro Vás nově naistalovali.

29
ČERVENEC
2015

STARÉ MĚSTO

Ke konci roku 2015 pro Vás připravujeme otevření další pobočky bezobslužné mycí linky v obci Staré Město u Uherského Hradiště.

10
ČERVENEC
2015

LITOVEL

Na podzim pro Vás připravujeme otevření další pobočky bezobslužné mycí linky v obci Litovel.

autospa logoAuto Spa Network, s.r.o.
Na Poříčí 1047/26
110 00 Praha 1
© 2014 - Veškerá práva vyhrazena
pro Auto Spa Network, s r.o.
Cogito a Lagarto Grafické studio